آموزش ویندوز 10

آموزش ویندوز 10 سریع و آسان

ویندوز 10 آخرین ورژن از سری سیستم عامل های تولید شده توسط شرکت مایکروسافت است. این آموزش تمام اطلاعات عمیق و کاربردی درباره ویندوز 10 و دستورالعمل های مرتبط با آن، استفاده درست از سخت افزارها و دیگر کامپوننت های سیستم را که برای نصب و استفاده از سیستم عامل نیازمندید را در اختیار شما می گذارد و به شما می آموزد که چطور با ساختارهای پیشرفته این سیستم عامل کار کنید. ویندوز 10 ترکیبی از ساختارهای پیشرفته تر نسبت به دو سیستم عامل قبل تر از خود است و محیطی کاربرد پسند را برای دسکتاپ و نیز لپ تاپ و گوشی های هوشمند در اختیار کاربران می گذارد. این پست یک مقاله معرفی است و در بقیه پست ها ما به توضیح تمام ساختارهای بنیادین این سیستم عامل خواهیم پرداخت.

مخاطبین آموزش ویندوز 10

این آموزش برای تمام خوانندگانی که قصد دارد با ساختارهای ویندوز 10 آشنا شوند طراحی شده است. این آموزش برای افراد حرفه ای که نیازمند نصب و استفاده از سیستم عامل برای وظایف گوناگون درون سازمانی هستند نیز مفید است و می تواند راهنمایی های خوبی را در اختیار آن ها قرار دهد.

پیش نیازها

ما در این جا فرض کرده ایم که خوانندگان این آموزش تجربه قبل کار با ویندوز بر روی لپ تاپ و یا دسکتاپ را دارند. افزون بر این، این آموزش به گونه ای طراحی شده است که به خوانندگان کمک کند تا اطلاعات پایه ای درباره نصب و استفاده از سیستم عامل ویندوز 10 را به دست بیاورند.

در پست های بعدی آموزش ویندوز 10 ما به بررسی این سیستم عامل بزرگ و کارآمد از شرکت مایکروسافت می پردازیم.

اگر پرسش یا پیشنهادی درباره این پست داشتید، می توانید آن را در پایین همین پست، برای ما کامنت کنید، ما در سریع ترین زمان ممکن به تمامی آن ها پاسخ خواهیم داد.

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی

question