نگاه کلی به آموزش ویندوز 10

آموزش ویندوز 10 نگاه کلی به آنچه که فراخواهیم گرفت

آموزش ویندوز 10 شامل مواردی زیادی می شود. زیرا سیستم عامل ویندوز 10 خود دارای موارد بسیار متعددی هم در زمینه کاربردهای شخصی و هم در زمینه کارهای سازمانی است. قطعا پرداختن به تمامی آن ها در یک مجموعه آموزشی مشکل است. برای همین ما به فراخور حال سعی کرده ایم که مجموعه ای از مهمترین موارد را گرد آوری کنیم.

ویندوز 10 آخرین نسخه منتشر شده از سیستم عامل های ارائه شده از سوی شرکت مایکروسافت است. به صورت رسمی این سیستم عامل  در سال 2015 میلادی منتشر شده است و استفاده از آن برای کاربران قدیمی تر که از ویندوز 7  و 8.1  به شکل رسمی استفاده می کردند رایگان بوده است. ویندوز 10 تمام ساختارهایی که در دو نسخه قبلی وجود داشته را در خود ترکیب کرده است و به شیوه ای بسیار مناسب و کاربرد پسند، سیستم عاملی را برای رایانه های دسکتاپ، لپ تاپ ها و نیز گوشی های موبایل ارائه کرده است.

نگاه کلی به آموزش ویندوز 10

اساسی ترین موضوعی که در آموزش ویندوز 10 مد نظر ما بوده است این است که شما بتوانید به راحتی پس از خواندن این سری از پست ها با ویندوز 10 کار کنید. منابع از بهترین موارد انتشار یافته در طول این سال ها تامین شده است و به تدریج از طریق وبلاگ آی تی باز منتشر می شود.

اصلی ترین تغییری که در این جا روی داده است آن است که ویندوز 10 از آیکون های موزائیکی در منوی استارت خود استفاده کرده است که سابقه استفاده از آن به ویندوز 8 بر می گردد. آن ها نوار ابزارهای عمودی (یا پرده ای) که در کنار لبه صفحه نمایش ظاهر می شد را حذف کرده اند. این تغییرات سبب شده است که این نسخه از ویندوز برای کاربر هم بر روی رایانه و هم گوشی موبایل راحت تر باشد.

اگر در مورد آموزش ویندوز 10 سوالی داشتید در پایین هر کدام از پست ها سوالات خودتان را مطرح کنید، ما در اسرع وقت به پست های شما پاسخ خواهیم گفت. نظرات شما به ما در تولید محتوای بهتر و سازنده تر کمک خواهد کرد.

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی

question