تبلت جدید ایسر با سیستم عامل کروم

تبلت جدید ایسر با سیستم عامل کروم راهی بازار می‌شود

به نظر می‌رسد پس از عرضه‌ی تبلت‌ هیبریدی و کروم‌بوک‌ به بازار در سال‌های اخیر، حال شاهد عرضه‌ی تبلت‌ مبتنی بر سیستم‌عامل کروم به بازار هستیم.شرکت ایسر یکی از شرکت‌هایی است که می‌خواهد تبلت جدید خود را با سیستم عامل کروم عرضه کند. تبلت‌هایی که با سیستم عامل کروم ساخته می‌شوند از جدیدترین و قوی‌ترین پردازنده‌های اینتل بهره می‌برند.

تبلت جدید ایسر مبتنی بر سیستم عامل کروم

ایسر در جریان برگزاری نمایشگاه تکنولوژی آموزشی لندن، دو کروم‌بوک را معرفی کرد؛ حال آنکه طی این مراسم خبری از تبلت کروم این کمپانی نبود. هرچند هنوز مشخصات زیادی از این تبلت منتشر نشده است؛ اما به نظر می‌رسد تبلت جدید ایسر مبتنی بر سیستم عامل کروم با بهره‌گیری از یک نمایشگر ۸ اینچی با نسبت تصویر آن ۴ به ۳ راهی بازار خواهد شد.
هنوز اطلاعات بیشتری از تبلت جدید ایسر منتشر نشده است؛ اما به نظر می‌رسد که صفحه نمایش بزرگ و بدون حاشیه‌ای برای آن در نظر گرفته شده و قلم هم دارد. به احتمال زیاد شرکت گوگل برای رقابت با محصولات سرفیس شرکت مایکروسافت قصد دارد این مدل تبلت‌ها را راهی بازار کند.

تبلت جدید ایسر با سیستم عامل کروم راهی بازار می‌شود

در روزهای ابتدایی توسعه کروم‌بوک، سیستم‌عامل کروم‌ تنها قادر بود اپلیکیشن‌های مخصوص توسعه‌یافته برای این سیستم‌عامل را اجرا کند، اما این روزها کروم قادر است اپلیکیشن‌های مبتنی بر اندروید را نیز اجرا کند که از این‌رو دست توسعه‌دهندگان و کاربران را نیز برای استفاده از این تبلت‌ها بازتر از پیش می‌کند.
بد نیست اشاره کنیم که سیستم عامل کروم گوگل مدتهاست مبنای لپ تاپ های آموزشی سری کروم بوک آن بوده و قبلا در خبرها این گمانه زنی مطرح شده بود که کمپانی مورد بحث احتمالا در گام بعدی به سراغ تبلت ها می رود.
این شرکت پیشتر اعلام کرده بود: «شرکایش قادرند طیف وسیعی از محصولات را با فرم فکتور مختلف (شامل تبدیل پذیر، دو در یک و تبلت) و البته سیستم عامل کروم بسازند.»
البته غول جستجوگر نگفته بود که خودش راساً دست به کار ساخت چنین محصولی می شود یا خیر.

تبلت جدید ایسر با سیستم عامل کروم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *