GITEX دبی 2019

گزارش خبری و تصویری از نمایشگاه GITEX 2019 دبی

 

نمایشگاه GITEX دبی مهمترین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه است. نمایشگاه جیتکس این نمایشگاه محلی است که تمامی تولید کنندگان مطرح دنیا به ارائه دستاوردهای فنی و تکنولوژیکی خود می پردازند. در سایت آی تی باز، مطابق تمام برنامه های پیشرو در عرصه فناوری بر آن شدیم که گزارش خبری و تصویری از نمایشگاه GITEX 2019  را به صورت زنده و پویا به شما ارائه دهیم.

در آی تی باز می توانید گزارش خبری و تصویری از نمایشگاه GITEX 2019 دبی را از تاریخ یکشنبه چهاردهم مهرماه نود و هشت در این سایت و سایر شبکه های اجتماعی وابسته دریافت کنید. تیم خبری ما  در نمایشگاه از تمام رویدادها، حواشی و اخبار جدید فناوری و به خصوص فناوری های وابسته به شبکه و تجهیزات دیتاسنتر گزارش های جامع و مفصلی را برای شما ارائه می کنند.

نمایشگاه GITEX دبی 2019

نمایشگاه GITEX مکانی است که بسیاری از فناوران اروپایی، آمریکایی، ژاپنی و چینی، تازه ترین و به روز ترین نتایج تلاش های خود را در عرصه فناوری های اطلاعاتی، الکترونیک، گوشی های همراه، و سایر فناوری های وابسته نرم افزاری و سخت افزاری را به عرصه نمایش می گذارند. در کل منطقه خاورمیانه نمایشگاهی همسنگ با این نمایشگاه وجود ندارد. این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد.

تیم ما آمده اند تا درخواست های شما را برای ثبت گزارش های مفید را نیز ثبت کنند. اگر نیاز دارید تا با غرفه داران و یا صاحبان فناوری روز دنیا صحبت های نزدیکی داشته باشید می توانید از طریق شماره های تماس درج شده در همین سایت با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید تا برنامه ضبط مصاحبه با افراد مد نظر شما در نمایشگاه GITEX در برنامه ما قرار گیرد.

GITEX دبی 2019

در ادامه باز هم تکرار می کنیم که تمامی گزارشات وابسته به نمایشگاه به صورت ویدئویی از طریق همین سایت و یا شبکه های اجتماعی وابسته به ما برای شما ارائه می شود.

منتظر گزارش های جذاب و داغ ما باشید.!

برای مشاهده گزارش ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

  1. گزارش از غرفه Pure storage در نمایشگاه GITEX 2019 دبی 
  2. گزارش از غرفه HPE و استوریج Nimble در نمایشگاه GITEX 2019 دبی
  3. گزارش از غرفه گروه DATWYLER در نمایشگاه GITEX 2019 دبی
  4. گزارش از غرفه  شرکت CISCO در نمایشگاه GITEX 2019 دبی
  5. گزارش از PowerEdge MX7000 در نمایشگاه GITEX 2019 دبی
  6. گزارش از کانسپت مفهومی EX-ULTIMO رنو در نمایشگاه GITEX 2019 دبی
  7. گزارش از غرفه شرکت DU در نمایشگاه GITEX 2019 دبی؛
No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی