Pure storage در نمایشگاه GITEX دبی 2019

گزارش از غرفه PureStorage در نمایشگاه GITEX دبی سال 2019

نمایشگاه GITEX مکانی است که بسیاری از غول های فناوری در آن شرکت می کنند. در گزارش، تیم آی تی باز به سراغ  غرفه شرکت Pure Storage رفته است. این شرکت در زمینه انواع ذخیره سازها، پردازش های ابری و دیگر محصولات آی تی مشغول به کار است.

 

در این غرفه از نمایشگاه GITEX این شرکت سه مدل از محصولات خود به نام های  Object Engine Depublication S3،  سری Flash Array //C Capacity و سری Flash Array //x Extreme performance خود را با ظرفیت های 9 تا 17 ترابایت را به نمایش گذاشته است.

شرکت Pure Storage در این سری از محصولات از حافظه های SSD برای این دسته از محصولاتش استفاده کرده است. استفاده کردن از این حافظه ها سبب قدرتمند تر شدن و سریعتر شدن این دستگاه های ذخیره سازی می گردد.

شرکت Pure Storage را بهتر شناسیم

این شرکت در سال 2009 در ایالت کالیفورنیای آمریکا پایه گذاری شده است.  هدف اصلی این شرکت ارائه محصولات دیتاسنتر بوده است اما بعد از مدتی به صورت کامل به ارائه محصولات استوریج و ذخیره سازی روی آورده است. اکنون سرمایه این شرکت به بیش از 470 میلیون دلار در سال رسیده است و یکی از شرکت های سود آور در سال 2015 بوده است.

اصلی ترین محصولات شرکت انواع شاسی های ذخیره سازی،  هاردهای SSD و تجهیزات ذخیره سازی مرتبط است.

اکنون در این شرکت انواع Flash Array  سری 300 و 400 در حال تولید است و همچنین انواع ماژول های رم هم به تولیدات آن اضافه شده است. این شرکت با بهره گیری از فناوری 3D-NAND به تولید حافظه های SSD با قدرت و کیفیت بالا پرداخت است. این شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای هوش مصنوعی در زمینه ذخیره سازی نیز سوابق خوبی دارد.

اکثر محصولات نرم افزاری این شرکت در زمینه مجازی سازی سرور و دسکتاپ و نیز برنامه های مرتبط به دیتابیس ها می باشد. تا سال 2017، سی درصد در آمد این شرکت در زمینه نرم افزار بوده است.

در ادامه فیلم ارسالی از تیم ما در این نمایشگاه  برای شما قرار داده شده است.

برای مشاهده تمامی گزارش ها از نمایشگاه GITEX 2019 دبی در اینجا کلیک کنید.

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی