HPE Nimble Storage Adaptive Flash Arrays

رونمایی از استوریج های Nimble در نمایشگاه GITEX 2019 دبی

در نمایشگاه GITEX 2019  دبی، شرکت HPE نسبت به ارائه استوریج Nimble اقدام کرده است. در این گزارش، تیم ما به سراغ این استوریج رفتند که در یک رک در کنار فریم سینرژی 12000 ارائه شده است. این دو استوریج و فریم با قدرت تمام می توانند بسیار از نیازهای ذخیره سازی و پردازشی شبکه های بسیار بزرگ را برطرف کنند.

درباره استوریج Nimble بیشتر بدانیم.

تلاش برای پیدا کردن روشی بهینه و کم هزینه برای ذخیره سازی  داده ها و جریان های اطلاعاتی اولیه، ثانویه و ایجاد بک آپ ها، منجر به آن شد که شرکت HPE نسبت به ارائه استوریج  Nimble اقدام کند. این استوریج از یک آرایه فلاش سازگار شوند با دو ردیف آرایه فلاش استفاده می کنند.  آین آرایه واقعا سازگار شونده است و برای جریان های کاری و ذخیره سازی تحت فلاش های اولیه و ثانویه به کار می رود.

این استوریج از آرایه فلاش های دوگانه برای ترکیب جریان های کارهای اولیه به شکل کم هزینه و با عملکرد بالا استفاده می کند. آن ها می تواند به عنوان آرایه فلاش های ثانویه برای ایجاد بک آپ ها و بازیابی اطلاعات بحرانی استفاده شوند و این یعنی آن که آن ها می توانند داده های شما را به صورت کامل پشتیبانی کنند.

این  استوریج ها از معماری بهینه سازی شده برای استفاده از حافظه های فلش بهره می برند و درعین حال آن ها توانسته اند با سیستم عامل InfoSight سازگار شوند تا سرعت، اطمینان پذیری و دسترسی بهتری را با تضمین 99.9999 درصدی را در اختیار ما قرار دهند.

این استوریج ها به شکل فوق العاده ای ساده سازی شده اند و در آن ها تمهیدات لازم برای ایجاد ابرهای اطلاعاتی، جابجایی داده ها از طریق HPE Cloud Volumes در نظر گرفته شده است.

شما می توانید به صورت کامل پشتیبانی لازم را برای ذخیره سازی داده در هر ابعاد و اندازه ای را با استفاده از استوریج های HPE Nimble Adaptive Flash Array در اختیار داشته باشید.

لازم به گفتن است که استوریج های Nimble به صورت کامل از هارد SSD پشتیبانی می کنند. و به شکل اساسی معماری آن ها بر اساس این نمونه از حافظه ها طراحی شده است.

برای مشاهده تمامی گزارش ها از نمایشگاه GITEX 2019 دبی در اینجا کلیک کنید.

در زیر فیلم این گزارش توسط تیم خبری آی تی باز ارائه شده است.

 

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی