غرفه شرکت CISCO در نمایشگاه GITEX 2019 دبی

در نمایشگاه GITEX 2019  دبی، CISCO یکی از معتبر ترین شرکت های در زمینه شبکه حضور داشت. در این گزارش تیم خبری ما به سراغ غرفه این شرکت در نمایشگاه GITEX رفته است و نسبت به ارائه گزارش از آن اقدام کرده است.

درباره CISCO بیشتر بدانیم

شرکت CISCO در زمینه های مختلف شبکه اعم از نرم افزار، تجهیزات شبکه، امنیت، آموزش، تحقیقات و بسیاری از زمینه های دیگر فعال است و به جرات می توان گفت که این شرکت شناخته شده ترین شرکت در زمینه فناوری های شبکه است.

این شرکت در ایران و خاورمیانه فعالیت های گسترده ای دارد.

دفتر اصلی این شرکت در شهر سن خوزه کالیفرنیا قرار گرفته است و حجم بازار آن نزدیک به 221 میلیارد دلار برآورد می شود. این شرکت یکی از شرکت های مهم در فهرست 2000 شرکت مطرح مجله فوربس است و رتبه 444 این فهرست را به خود اختصاص داده است.

پایه گذار این شرکت خانم سندی لرنر است او این شرکت را در سال 1984 با کمک همسر خود لئونارد بزاک تاسیس کرد. نام این شرکت برگرفته از نام شهر سانفرانسیسکو است.

شرکت در ابتدای کار صرفا به طراحی روتور می پراخت اما کم کم محصولات دیگری نیز به آن اضافه شد. این شرکت در سال 1999 وارد بورس آمریکا شد و بعد از گذشت چندسال بزرگترین شرکت در زمینه تجهیزات شبکه شناخته شد.  این شرکت اکنون انبوهی از محصولات اعم از تلفن های تحت شبکه، تجهیزات Wi-FI، تجهیزات شبکه، و بسیاری از تجهیزات ریز و درشت را تولید می کند.

برای مشاهده تمامی گزارش ها از نمایشگاه GITEX 2019 دبی در اینجا کلیک کنید.

در زیر گزارش از غرفه شرکت CISCO از نمایشگاه GITEX 2019 دبی  که وسط تیم خبری آی تی باز گرفته شده، ارائه گردیده است.

 

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی