شرکت DU ، نمایشگاه GITEX دبی

گزارش از شرکت DU در نمایشگاه GITEX 2019 دبی

در نمایشگاه GITEX 2019 دبی  شرکت DU یکی از شرکت های بزرگ مخابراتی و فناوری حضور داشت. این شرکت با بیشتر شرکت های مطرح همچون اپل، شرکت مخابرات دبی و شرکت زیرساخت های فناوری نظیر HPE و CISCO در ارتباط است.

شرکت DU در نمایشگاه GITEX 2019 دبی اقدام به ارائه انواع دست آورد های خود در زمینه تجهیزات شبکه، مجازی سازی، سلامت و ارتباطات Wi Fi کرده بود.

شرکت DU را بهتر بشناسیم.

این شرکت با نام  «Emirates Integrated Telecommunications Company» یا با نام عربی «شرکه الإمارات للاتصالات المتکامله» از سال 2007 کار خودی را در دبی شروع کرده است.

این شرکت یکی از شرکت های مخابراتی عربی- اروپایی است که در زمینه های مختلف فناوری کار می کند. شرکت DU در زمینه فناوری های موبایل، اینترنت، تلویزیون های دیجیتال و خدمات های وابسته کار می کند

شرکت DU ، نمایشگاه GITEX دبی

اگر سری به سایت آن بزنیم. متوجه خدمات گسترده آن خواهیم.

اولین موضوع این شرکت ارائه گوشی های همراه است. انواع گوشی های ارائه شده از سوی شرکت های نظیر Samsung و Apple از سوی این شرکت ارائه می شود.

این شرکت خدماتی پشتیبانی برای سایت های نظیر Amazon و انواع سرویس های شبکه را نیز ارائه می کند.

همانطور که در این فیلم نمایش داده شده است، این شرکت خدمات نرم افزاری و شبکه ای را برای حوزه سلامت نیز ارائه می کند. علاوه بر این خدمات حوزه واقعیت افزوده و بازی ها و نرم افزارهای مرتبط نیز از حوزه هایی است که این شرکت در آن مشغول به فعالیت می کند.

شرکت DU ، نمایشگاه GITEX دبی

برای مشاهده تمامی گزارش ها از نمایشگاه GITEX 2019 دبی در اینجا کلیک کنید.

در زیر فیلم گزارش از غرفه این شرکت در نمایشگاه GITEX 2019  دبی به نمایش گذاشته شده است.

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی