شرکت HPE، GITEX 209

گزارش از شرکت HPE در نمایشگاه GITEX 2019 دبی

شرکت HPE شرکتی است که نیازی به معرفی ندارد، محصولات این شرکت، پرچمدار دنیای دیتاسنتر قلمداد می شوند و بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک و سازمان های دولتی و خصوصی در دنیا از محصولات شرکت HPE استفاده می کنند. در سایت آی تی باز نیز ما طیف گسترده ای از محصولات این شرکت را عرضه کرده ایم.

در نمایشگاه GITEX دبی 2019  این شرکت با ارائه محصولات متنوع خود در زمینه دیتاسنتر، از آخرین دستاوردهای خود رونمایی کرد.

از جمله مهمترین این محصولات، سرورهای جدید سینرژی و استوریج های نیمبل بود. که هر دو این محصولات را ما در سایت آی تی باز ارائه کرده ایم.

شرکت HPE، GITEX 209

ما در سایت آی تی باز انواع سرور،  کارت شبکه، منبع تغذیه، رم و استوریج های این شرکت را به مشتریان ایران زمین ارائه کرده ایم. همچنین مطالب بسیار زیادی درباره انواع تکنولوژی های به کار رفته در این سیستم های را نیز توضیح داده ایم.

امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست که قدرت شرکت HPE در ارائه انواع محصولات دیتاسنتر بینظیر است و بسیار از فناوری هایی که امروز به عنوان بیس و اساس کار دیتاسنترها شناخته می شود، توسط این شرکت بزرگ و عظیم ارائه می شود.

در کنار این شرکت، انواع شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری نظیر اینتل و VMware وجود دارند که توانسته اند محصولات بسیار خوبی را بر اساس محصولات این شرکت، ارائه کنند.

در سال های اخیر ، شرکت HPE تلاش بسیار زیادی کرده است که یکپارچگی زیادی در محصولات خود ایجاد کند. در طی این سال هااین شرکت سعی کرده است که همگرایی زیادی را در زمینه استفاده از فضاهای ابری، هوش مصنوعی، یکسان سازی فناوری های مرتبط، استفاده از سیستم های هوشمند کنترل نرم افزاری، استفاده از سیستم های هدایت نرم افزاری به جای سخت افزار در قالب API و چندین فناوری دیگر را به مشتریان ارائه کند.

شرکت HPE، GITEX 209

ترکیب این سری از فناوری های ذکر شده، سبب می شود که مشتریان این شرکت با مجموعه یک دست از فناوری های مرتبط، با قابلیت ارتباط سریع و راحت، و مدیریت هوشمند روبرو باشند که همگی بر روی فضای ابری به اشتراک گذاشته می شوند. در نتیجه هزینه های جانبی نصب، راه اندازی و استفاده از این تجهیزات به شدت کمتر می شود و امکان توسعه های بیشتر برای سازمان ها و نهاد بهره مند از این فناوری ها ایجاد می شود.

در زیر گزارشی از غرفه شرکت HPE در نمایشگاه GITEX 2019 دبی را مشاهده می کنید.

No votes yet.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی