لیست قیمت سرور HP

هنگامی که به دنبال خرید سرور HP هستیم، یکی از نیازهای اساسی ما استعلام قیمت سرور HP از چند فروشنده و مقایسه آن ها با همدیگر است. قیمت سیستم سرور HP ممکن است بر اساس نیازهای مشتریان تعیین شود. از کیفیت قطعات گرفته شده تا کاربرد آنها همگی می توانند در تعیین قیمت تجهیزات سرور HP تاثیر گذار باشند. در این صفحه می بینیم یک لیست قیمت سرور HP معتبر چه مشخصاتی باید داشته باشد.

انواع سرور hp ، فروش انواع سرور hp ، فروش انواع سرور hp ، انواع مدل سرور hp

استعلام قیمت سرور HP

واردکنندگان و فروشندگان زیادی در ایران حضور دارند که اقدام به فروش سرور HP می کنند. این واردکنندگان هر کدام بسته به هزینه ها، منافع و شیوه های فروش خود ممکن است لیست قیمت سرور HP متفاوتی را به شما ارائه کنند. برای آنکه مطمئن شوید قیمت سیستم سرور HP مناسبی را در اختیار دارید به چند توصیه توجه کنید.

از فهرست مناسب استفاده کنید

هنگامی که برای خرید سرور HP اقدام می کنید، سعی کنید مشخصات کاملی از تجهیزات و سرور HP خودتان تهیه کنید. یکی از تاکیدات ما در اینجا بر کامل بودن، نام ها، شماره سریال ها و نیز مشخصات فنی است. متاسفانه به خاطر آنکه هر توزیع کننده ای با توجه به فهرست انبار خود اقدام به ارائه کالا می کند، ممکن است با ناهمخوانی هایی در نام، شناسه ها و یا کیفیت قطعات برخورد داشته باشید. در اینجا هرچه اطلاعات شما درباره کالاها کامل تر باشد، قیمت تجهیزات سرور HP شما نیز بهتر و به واقعیت نزدیکتر و  عاری از خطا خواهد بود.

از چند منبع قیمت بگیرید

هنگامی که نسبت به دریافت استعلام قیمت سرور HP اقدام می کنید، سعی کنید قیمت های خودتان را از چند منبع دریافت کنید. این کار سه مزیت اساسی برای شما دارد. ابتدا آنکه با قیمت عرف بازار در زمینه سرورهای HP آشنا می شوید. دوم آنکه می توانید متناسب ترین قیمت را مشخص کنید. حتی ممکن است با افرادی با قیمت سیستم سرور HP پایین تر مواجه شوید. (در نهایت قدرت چانه زنی شما با بهترین کسی که نسبت به فروش سرور HP اقدام کرده است بالا می رود).

قیمت های جهانی را چک کنید

شاید خرید سرور HP شما به صورت ریالی باشد، اما تمامی سرورهای اچ پی به صورت وارداتی هستند. آگاهی از قیمت های جهانی و تبدیل آن به ریال، می تواند به شما یک تراز نسبی درباره قیمت سرور HP را بدهد.

شرکت HPE و یا نمایندگی های این شرکت در خاورمیانه و یا سایر شرکت ها قیمت های به روز شده ای را به وسیله نرم افزارها، سایت ها و سایر منابع را اعلام می کنند. در اینجا می توانید قیمت های مختلف را در اختیار داشته باشید.

قمیت تجهیزات سرور HP

معمولا در هنگامی که نسبت به خرید یک سرور اقدام می کنید، شما مجموعه ای تجهیزات را از یک فروشنده و یا تامین کننده تحویل می گیرید. قیمت تجهیزات سرور HP در واقع به مجموعه این سبد خرید شما اشاره دارد. در واقع هنگامی که نسبت به استعلام قیمت سرور HP اقدام می کنید و LOM خودتان را به فروشنده ارائه میکنید، وی بر این اساس به شما قیمت می دهد.

در این میان اگر شما به خاطر مسائلی LOM خودتان را تغییر دهید، برای مثال به خاطر عدم وجود قطعه ای نسبت به جایگزین کردن آن با قطعه مشابه اقدام کنید، ممکن است قیمت سیستم سرور HP شما تغییر کند.

این را در نظر داشته باشید که هنگامی که قیمت یک سرور را می گیرد در واقع قیمت تجهیزات سرور HP را می گیرید. به همین خاطر قیمت ها به خاطر مسائل متعددی همیشه در نوسان است. شاید مجبور به آن شوید که برای خرید سرور HP به چند فروشنده مراجعه کنید و از هر کدام از آن ها قطعاتی با قیمت مناسب را خریداری کنید و سپس آن ها را با هم ترکیب کنید.

لیست قیمت سرور HP ، قیمت سیستم سرور ، قیمت تجهیزات سرور HP ، استعلام قیمت سرور HP
تست مادربرد ، روش تست مادربرد ، نرم‌افزار تست مادربردلیست قیمت سرور HP ، قیمت سیستم سرور ، قیمت تجهیزات سرور HP ، استعلام قیمت سرور HP

نکاتی که بر قیمت سیستم سرور HP تاثیر می گذارد

اولین نکته مهم در تعیین قیمت سیستم سرور HP، قیمت ارز است. از آنجا که بخش بزرگی از کالاهای دیتاسنترها و مراکز داده وارداتی هستند، کوچکترین تغییر قیمت در این مقوله می تواند به تغییراتی بزرگ در قیمت ها بینجامد.

دومین نکته هزینه های گمرکی است. سرورهای اچ پی باید از درگاه های گمرکی کشور عبور داده شود، این به معنای اضافه شدن هزینه های اضافه است. یکی از مهمترین مواردی که در اینجا باید توجه داشت آن است که صرف هزینه پرداختی در کمرگ را نباید به عنوان هزینه گمرکی در نظر گرفت بلکه مجموعه هزینه های توقف کالا برای بازرسی بارگیری، و بسته بندی مجدد را هم باید در اینجا در نظر گرفت.

سومین نکته تاثیرگذار در قیمت سیستم سرور HP هزینه های انبار داری و هزینه های باربری و یا در کل هزینه های نگهداری و فروش سرور HP به مشتریان است. هرچه فروشنده در مقصدی با مسافت دورتر قرار گرفته باشد، هزینه حمل بیشتری داده باشد، و سرورهای HP را برای مدت زمان بیشتری در انبار خود نگهداشته باشد، بالطبع در استعلام قیمت سرور HP به شما قیمت بالاتری را اعلام می کند.

چهارمین نکته سرویس همراه با خرید است. ممکن است شما صرفا نسبت به خرید تجهیزات سخت افزاری اقدام نکنید، بلکه نرم افزارهای دارای لایسنس، خدمات پس از فروش و یا درخواست نصب و راه اندازی هم داشته باشید. تمامی این موارد می تواند به قیمت سرور HP شما اضافه کند.

پنجمین نکته مهم نیز اصالت کالاهای خریداری شده است. در صورتی که از قطعات اصلی و با کیفیت و تحت گارانتی شرکت های سازنده استفاده کنید قیمت پرداختی شما بیشتر خواهد بود. در صورت استفاده از قطعات مشابه، بدل، و یا تقلبی و یا بدون گارانتی شرکت های سازنده قیمت ها کاهش پیدا می کند. گرچه قیمت بالا همیشه نشانگر اصالت کالاها نیست.

در کل می توان گفت که هر فروشنده ای در ارائه قیمت تجهیزات سرور HP به نکاتی نظیر قیمت ارز، هزینه های گمرکی، هزینه های نگهداری، حمل و فروش و در نهایت هزینه های خدمات پس از فروش خود دقت می کند و نسبت به ارائه لیست قیمت سرو HP اقدام میکند. این در حالی است که ما نباید مواردی مانند سود عرفی فروشنده و مالیات های دولتی و هزینه ایاب و ذهاب را فراموش کنیم.

بهترین راهکار دریافت لیست قیمت سرور HP

با توجه به آنچه که خواندیم بهترین راهکار دریافت لیست قیمت سرور HP آن است که یک LOM منطقی و مشروح را در اختیار داشته باشیم. سپس آن را به چند فروشنده عرضه کنیم و قیمت های مختلف را از آن ها دریافت کنیم. لیست قیمت سرور HP این افراد را را لیست قیمت سرور HP در خارج از کشور با استفاده از وب سایت و نرم افزار مقایسه کنیم. در نهایت با یک قرار منطقی و در نظر گرفتن مجموعه توصیه ها و نیازها نسبت به عقد قرارداد خرید اقدام کنیم.

لیست قیمت سرور HP ، قیمت سیستم سرور ، قیمت تجهیزات سرور HP ، استعلام قیمت سرور HP

پرسش‌های متداول

در ابتدا نیازهای شبکه و خواسته های خود را مشخص کنید. سپس نسبت به تهیه LOM مناسب اقدام کنید. سعی کنید این LOM جامع و مشروح باشد. سپس با توجه به سابقه فروشندگان نسبت به درخواست یک لیست قیمت سرور HP اقدام کنید. هرچه فهرست شما جامعتر باشد دریافت لیست قیمت سرور HP راحت تر است.

اول آنکه قیمت عرف کالاها و تجهیزات سرور HP را در اختیار شما قرار می دهد. دوم شما می توانید بهترین فروشنده را بیابید و در نهایت به شما قدرت چانه زنی می دهد و می توانید در مذاکره از آن به عنوان یک جایگزین استفاده کنید.

خیر، لیست قیمت سرور HP تنها یک پاسخ به LOM شماست. در اینجا باید خدمات فروشنده، سابقه و نیز شرایط خرید را نیز در نظر بگیرید، ممکن است با لحاظ کردن این موارد یک قیمت مناسب و کم بسیار غیر منطقی است.

قیمت ارز، هزینه های گمرکی، هزینه های حمل، انبار داری و فروش و در نهایت هزینه های خدمات پس از فروش در این میان تعیین کننده هستند. به انضمام این موارد باید نکاتی مانند سود عرفی فروشنده، مالیات و هزینه های ایاب و ذهاب را هم بسته به مورد اضافه کنیم.

تماس با آی تی باز

ما در آی تی باز مجموعه کاملی از سرورهای شرکت HPE را برای مشتریان و کاربران پارسی زبان ارائه کرده ایم.  شما می توانید از میان این مجموعه تمام نیازمندی‌های اصلی شبکه خودتان در زمینه سرورhp را برطرف کنید. 

ما در آی تی باز با تیمی از مشاوران تخصص در انتظار شما هستیم. با ما تماس بگیرید و هم اکنون آینده را تجربه کنید.

No votes yet.
Please wait...

منو اصلی