محصولات سرور HP، فروش محصولات سرور HP، انواع محصولات سرور HP ، خرید محصولات سرور HP

محصولات سرور HP

شرکت HPE به عنوان یک شرکت تولید کننده تجهیزات دیتاسنتر در سطح جهان شناخته شده است. این شرکت محصولات خود را تحت برند HP و HPE به بازار عرضه می کند.  در این سایت ما انواع محصولات سرور HP را عرضه کردیم. اگر شما هم قصد خرید محصولات سرور HP  دارید و می خواهید به مرکز معتبری در زمینه فروش محصولات سرور HP مراجعه کنید بهتر است این مقاله را بخوانید.

فروش محصولات سرور HP

فروش محصولات سرور HP کار تخصصی است. بیشتر این محصولات هم از نظر جنبه های فنی و هم از نظر کارکرد خود در شبکه دارای مفاهیم و پیچیدگی های زیادی هستند که برای کارشناسان هم می تواند گیج کننده باشند.

در زمان فروش محصولات سرور HP بسیار از عرضه کنندگان سعی در این دارند که بیشترین اطلاعات فنی را از سوی خریداران دریافت کنند. این اطلاعات سبب می شود که هماهنگی خوبی بین خریدار و فروشنده به وجود بیاید و در نتیجه محصول مرتبط با خواست خریدار تامین شده و در اختیار وی قرار گیرد.

اما قبل از خرید محصولات سرور HP بد نیست نگاهی به آن ها بیندازیم.

انواع سرور hp، معرفی انواع سرور hp، فروش انواع سرور hp، انواع مدل سرور hp

بخش اول: محصولات سرور HP قسمت های داخلی

پردازنده ها

اولین بخش در زمینه محصولات سرور HP پردازنده های سرور است. پردازنده ها مغز پردازشگر شبکه هستند و تمامی آنچه که ما در زمینه سرور می دانیم در آنجا اتفاق می افتد.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

رم ها

برای تسریع فعالیت پردازنده ها، حافظه های سریع یا همان رم ها در سرور ها به کار برده می شوند. در هنگام خرید محصولات سرور HP رم ها از نقش بسیار حیاتی برخوردارند به خصوص زمانی که شما قصد مجازی سازی و یا استفاده از فناوری های مشابه را داشته باشید.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

کارت های شبکه

کارت های شبکه بخش ارتباط دهنده محصولات سرور HP با دنیای شبکه هستند. کارت شبکه دروازه عبور و مرور اطلاعات هستند و می توانند نقش مهمی در زمینه ارتباطات سرور با دنیای خارج داشته باشند. اکنون کارت های شبکه با قابلیت اتصال به کابل های مسی و کابل های فیبر نوری ساخته شده اند و در سرورهای HPEبه کار گرفته می شوند.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

هاردها و ذخیره کننده های اطلاعات

طیف گسترده ای از هاردها و ابزارهای ذخیره کننده اطلاعات در تمام سرورهای HP به کار گرفته می شوند. امروزه انواع حافظه سنتی مکانیکی (HDD) و حافظه های فلش جدید (SDD) را می توان در محصولات سرور HP به کار گرفت. اکنون انواع ابزارهای ذخیره سازی با قابلیت ها، ظرفیت ها و سرعت های مختلف در بازار وجود دارند.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

رید کنترلرها

گرچه سرورهای HP  اساسا برای ذخیره سازی های انبوه طراحی نمی شوند. با این حال این امکان را دارند که بتوانند حجم نسبتا بالایی از اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار دهند. برای مدیریت این حجم از اطلاعات نیازمند استفاده از یک سیستم مدیریت ذخیره سازی داده هستیم. در اینجاست که به سراغ رید کنترلرها و آرایه بندی هاردها می رویم.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

بخش دوم : شناسایی انواع محصولات سرور HP

بعد از آشنایی مقدماتی با برخی از قطعات به کار رفته در سرورهای HP بد نیست با خود سرورهای HP نیز آشنا شویم.

سرورهای ایستاده

سرورهای ایستاده که به عنوان سرورهای تاور نیز شناخته می شوند. بدون نیاز به نصب در رک هستند. این سرورها به مانند رایانه های شخصی عمل می کنند و می توانند به عنوان یک سرور شبکه و یا یک ورک استیش به کار گرفته شوند. در زیر انواع این سرورها ارائه شده است.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

سرورهای رکمونت

این دسته از سرورها که شناخته ترین نوع در میان انواع محصولات سرور HP می باشند، در شکل های مختلف به بازار ارائه شده اند. این سرورها در رک ها قرار می گیرند (اصطلاح رکمونت نیز به همین معنا اشاره دارد). سرورهای رکمونت قابلیت توسعه فوق العاده ای دارند و طیف گسترده ای از کانفیگ های آن در بازار موجود است.

در زیر می توانید فهرست کاملی از آن ها را مشاهده کنید.

سرورهای بلید

به مانند سرورهای رکمونت این سرورها هم قابلیت های بسیار خوبی را در زمینه کار با تجهیزات شبکه دارند. این سرورها از جهات زیادی مشابه با سرورهای رکمونت عمل می کنند با این تفاوت که آنها به شکل عمودی در رک قرار میگیرند. در نتیجه فضای کمتری را اشغال می کنند و امکان بهره گیری از ماژول های مختلف در کنار هم را مهیا می کنند. و توان توسعه پذیری بسیار خوبی را در اختیار ما قرار می دهند.

قیمت سرور hp، قیمت انواع سرور hp، قیمت خرید سرور اچ پی، قیمت روز سرور hp

سرورهای سینرژی

سرور سینرژی آخرین محصول در میان محصولات سرور HP است. این سرورها از آخرین پیشرفت های فناوری در زمینه دیتا سنتر ها و سرورها بهره گرفته اند. سرورهای سینرژی از ماژول های محاسباتی، ذخیره سازی و شبکه بهره می برند.  این سرورها قابلیت همکاری بسیار خوبی با نرم افزارهای مدیریتی و API ها نرم افزاری را دارند.  سرورهای سینرژی در زمینه پردازش های ابری و مجازی سازی بسیار بهینه شده است و از هوش مصنوعی برای بهینه تر کردن فعالیت های خود استفاده می کند.

همکاری دائمی
بعد از فروش سرور hp

آی‌تی‌باز وظیفه خودش را صرفا فروش سرور اچ‌پی نمی‌داند و سعی کرده است که از یک فروشنده ساده، پا را فراتر نهد و به دنبال مشارکت بیشتر با مشتریان و متخصصان باشد. عبور از مرحله خرید و فروش سرور hp به مشارکت در تمامی بخش‌ها و جنبه‌های فنی و تخصصی شبکه چیزی بوده است که ما در آی‌تی‌باز به دنبال آن هستیم.

خرید و فروش سرور hp در بسیاری از شرکت‌های تجاری در ایران به صورت سنتی و رابطه‌های تلفنی و استعلام‌های ساده قیمت و چانه‌زنی صورت می‌گیرد. هیچ اطلاعات فنی در این میان رد و بدل نمی‌شود و آگاهی مشتریان محدود به دانسته‌های قبلی و یا اطلاعاتی می‌شود که از منابع دیگر کسب کرده‌اند. سرعت نوآوری در شیوه سنتی کم است و مشتریان نمی‌توانند عملیات مقایسه کالاها را به خوبی انجام دهند. سرعت کم و حجم پایین اطلاعات تبادل شده در این میان سبب شده است که خرید و فروش سرور hp در گذشته محدود به برخی از مدل‌ها و نسل‌ها باشد و بیشتر مشتریان از مزایای فناوری‌های جدیدتر غافل بمانند.

پرسش های متداول

در هنگامی که ما قصد خرید محصولات سرور HP را داریم با دو قالب قطعات سرور و نیز کانفیگ سرور روبرو هستیم.

انواع کانفیگ های سرور HP در قالب سرورهای ایستاده، رکمونت، بلید و سینرژی ارائه می شوند.

از آنجا که شرکت HPE در ایران هیچ نمایندگی ندارد، لذا بسیار از شرکت ها نسبت به فروش محصولات سرور HP اقدام کرده اند.  برای همین می توانیم با مراجعه به شرکت های معتبر در زمینه فروش محصولات سرور HP مراجعه کنیم.

تماس با آی تی باز

ما در آی تی باز مجموعه کاملی از سرورهای شرکت HPE را برای مشتریان و کاربران پارسی زبان ارائه کرده ایم.  شما می توانید از میان این مجموعه تمام نیازمندی‌های اصلی شبکه خودتان در زمینه سرورhp را برطرف کنید. 

ما در آی تی باز با تیمی از مشاوران تخصص در انتظار شما هستیم. با ما تماس بگیرید و هم اکنون آینده را تجربه کنید.

No votes yet.
Please wait...

منو اصلی