فروش سرور اچ پی در ایران ، نمایندگی سرور hp در ایران ، مرکز فروش سرور hp ، شرکت فروش سرور hp

فروش سرور اچ پی در ایران

فروش سرور اچ پی در ایران با راهکارهای آی‌تی‌باز تجربه‌ای متفاوت را در اختیار مشتریان و متخصصین قرار داده است. از آنجا که هیچ نمایندگی سرور hp در ایران وجود ندارد و بیشتر فروشندگان به صورت واسطه‌ای بین شرکت HPE و مشتریان ایرانی عمل می‌کردند، هر کدام از آنان روش خاص خود را در پیش گرفته بود که در نتیجه آشفتگی زیادی در بازار ایران به وجود آمد. در این بین سایت آی‌تی‌باز به عنوان مرکز فروش سرور hp و سایر تجهیزات تخصصی دیتاسنتر وارد عمل شده و به عنوان یک شرکت فروش سرور hp و سایر تجهیزات تخصصی دیتاسنتر به ارائه راهکارهای جامع پرداخت. در ادامه‌این مقاله ما با شیوه‌ها و راهکارهای فروش سرور اچ پی در ایران به سبک آی‌تی‌باز بیشتر آشنا می‌شویم.

خرید سرور hp در آی‌تی‌باز

سریع است

شما به راحتی می‌توانید قیمت هزاران محصول را در کمتر از چند ثانیه در آی‌تی‌باز بیابید

هماهنگ با شرکت‌های مادر

تمامی قیمت های قطعات و تجهیزاتی که در آی‌تی‌باز ارائه شده است، هماهنگ با شرکت‌های مادر تولید کننده فناوری و کالاها هستند.

مطابق با آخرین نوسانات ارز

تمامی قطعات و تجهیزات قیمت‌گذاری شده در آی‌تی‌باز مطابق با آخرین نوسانات نرخ ارز هستند.

نمایندگی سرور hp در ایران

یکی از مشکلاتی که اکثر مشتریان و متخصصین دیتاسنتر در ایران داشته‌اند آن است که شرکت معظم HPE در ایران نمایندگی رسمی ندارد و به همین خاطر مشتریان مجبور هستند که به واسطه‌های و تامین کنندگان فعال مراجعه کنند. با توجه به سنتی بودن شیوه عرضه، مشتریان و متخصصین همیشه با محدودیت‌های زیادی روبرو هستند، آن‌ها امکان مقایسه کالاها را ندارند و نمی توانند اطلاعات زیادی را از عرضه کننده دریافت کنند، همچنین عدم وجود ابزارهای مقایسه‌ای و اطلاعاتی نیز گفتن ندارد. آی‌تی‌باز نه به عنوان نمایندگی سرور hp در ایران، بلکه به عنوان تخصصی‌ترین و به‌روز‌ترین مرکز ارائه تجهیزات دیتاسنتر در طیف وسیعی از کالاها وارد عمل شد و سعی به رفع کاستی‌ها موجود کرد.

فروش سرور اچ پی در ایران ، نمایندگی سرور hp در ایران ، مرکز فروش سرور hp ، شرکت فروش سرور hp
فروش سرور اچ پی در ایران ، نمایندگی سرور hp در ایران ، مرکز فروش سرور hp ، شرکت فروش سرور hp

راهکارهای مرکز فروش سرور hp آی‌تی‌باز

 

  • ابتدا نیازهای خودتان را مشخص کنید، و حتما توسعه شبکه خودتان در آینده را در نظر بگیرید.
  • بهترین مرکز فروش سرور اچ در ایران، در زمان حاضر سایت آی‌تی‌باز است. در این مرکز فروش سرور hp می‌توانید علاوه بر سرور تمام تجهیزات خودتان را بیابید. با بررسی فهرست نیازهای خودتان با اطلاعات ارائه شده در این سایت، آن را به‌روز کنید.
  • شما در آی‌تی‌باز می‌توانید کالاها را با هم مقایسه کنید، سرور را به صورت مجازی کانفیگ کنید، از جداول اطلاعاتی بهره بگیرید و توضیحات و اطلاعات کاملی درباره کالاها را دریافت کنید. برای همین وقت بیشتری در این مرکز فروش سرور hp بگذارید تا از صحت انتخاب خود مطمئن شوید.
  • بعد از تایید فهرست تجهیزات (LOM) خودتان می‌توانید قیمت کامل آن ثبت کنید و قیمت تایید شده و به‌روز آن را دریافت کنید. با واریز وجه قطعات خریداری شده، آن‌ها را در درب سازمان خودتان دریافت کنید.
  • اگر در هر مرحله نیازمند مشاوره گردیدید، می‌توانید با مشاورین نمایندگی سرور hp در ایران آی‌تی‌باز مسائل خود را مطرح کنید. همانطور که تا پیش از این نیز گفته شد، آی‌تی‌باز فراتر از یک مرکز فروش سرور hp در ایران است و قصد آن بر طرف کردن تمام نیازهای دیتاسنتر شماست.

شرکت فروش سرور hp در ایران

در میان تامین کنندگان تجهیزات رایانه‌ای و دیتاسنتر در ایران چند شرکت وجود دارند که نسبت به تامین کالاها و تجهیزات دیتاسنتر اقدام کرده‌اند. اگر به شرکت فروش سرور hp در ایران مراجعه کنید، متوجه محدودیت‌های زیادی می‌شوید. شرکت‌ها اکثر اقلام محدودیتی را در اختیار شما میگذارند و شما محدود به انتخاب کالاهای آن‌ها هستید. هیچ اطلاعات فنی قابل قبولی در اختیار شما قرار نمی گیرد و بسیار از ساختارها نیز به‌روز نیستند.

اما در میان این شرکت‌ها، شرکت فروش سرور hp آی‌تی‌باز، سعی در ارائه طیف گسترده‌ای از کالاها با انتخاب نامحدود به مشتریان خودکرده است. از آنجا که‌ای‌تی‌باز به صورت مستقیم کالاهای خود را از شرکت‌های مادر تامین می‌کند، تمامی کالاها با قیمت‌های رقابتی عرضه شود و اصالت کالاهای ارائه شده کاملا تضمین می‌گردد.

به خاطر استفاده از ابزارهای مدرن فروش کالاها و تجهیزات دیتاسنتر، اطلاعات ارائه شده به مشتریان همیشه به‌روز است و مشتریان می‌توانند تمامی کالاهای خود را از فهرست کالاهای شرکت مادر انتخاب کرده و سفارش دهند و در عین حال اطلاعات کامل و به‌روز را نیز از آن دریافت کنند.

مرکز فروش سرور hp

سایت آی‌تی‌باز تنها یک مرکز فروش سرور hp ساده نیست. این سایت ترکیبی از فناوری‌های مقایسه، کانفیگ و خرید را در کنار منابع غنی اطلاعاتی در اختیار کاربران خود می‌گذارد. در مرکز فروش سرور hp آی‌تی‌باز شما با طیف گسترده‌ای کالاها روبرو هستید که می‌تواند نیازهای سازمانی شما را در هر سطحی برآورده کند.

آی‌تی‌باز تنها یک شرکت فروش سرور hp نیست و طیف گسترده‌ای از کالاها نظیر فایروال‌ها، استوریج‌ها و تجهیزات دیگر شبکه را نیز به مشتریان ارائه می‌کند تا آنان بتوانند تمام نیازهای شبکه خودشان از زمان طراحی تا اجرا و راه‌اندازی را بر طرف کنند.

مشاوره فروش سرور اچ پی در ایران

به خاطر استفاده از ابزارهای مدرن فروش کالاها و تجهیزات دیتاسنتر، اطلاعات ارائه شده به مشتریان همیشه به‌روز است و مشتریان می‌توانند تمامی کالاهای خود را از فهرست کالاهای شرکت مادر انتخاب کرده و سفارش دهند و در عین حال اطلاعات کامل و به‌روز را نیز از آن دریافت کنند.

پرسش‌های متداول

با توجه به تحریم‌های شرکت‌های آمریکایی، فعلا هیچ نمایندگی سرور hp در ایران وجود ندارد. تنها چند مرکز فروش سرورhp در ایران مشغول به فعالیت هستند که معروف‌ترین آن‌ها شرکت فروش سرور hp آی‌تی‌باز است.

بهترین راهکار فروش سرور اچ پی در ایران را سایت آی‌تی‌باز ارائه کرده است. این سایت با ارائه راهکارهای اطلاعاتی و مدرن، امکاناتی نظیر، مقایسه، کانفیگ مجازی، جداول اطلاعاتی، مشاوره و نیز مطالب به‌روز درباره محصولات را در اختیار کاربران قرار داده است.

فعلا به خاطر تحریم‌های آمریکا، هیچ شرکتی، به عنوان شرکت فروش سرور hp رسمی شناخته نمی‌شود. تمامی شرکت‌ها به عنوان واسطه‌ای عمل می‌کنند. اما سایت آی‌تی‌باز تمام نیازهای اطلاعاتی و کاری شما را برطرف کرده و راهکارهای خلاقانه‌ای برای رفع نیازهای شما را در اختیارتان قرار می‌دهد.

از نظر تکنیکی سایت آی‌تی‌باز بهترین مرکز فروش سرور hp در ایران قلمداد می‌شود. این سایت با ارائه راهکارهای خلاقانه، قیمت‌های رقابتی، واردات بی واسطه و تضمین اصالت کالاهای ارائه شده، به عنوان بهترین مرکز فروش سرور hp در ایران تلقی می‌شود. شما می‌توانید به راحتی تمامی نیازهای خود در زمینه دیتاسنتر را در این سایت بر طرف نمایید.

تماس با آی تی باز

ما در آی تی باز مجموعه کاملی از سرورهای شرکت HPE را برای مشتریان و کاربران پارسی زبان ارائه کرده ایم.  شما می توانید از میان این مجموعه تمام نیازمندی‌های اصلی شبکه خودتان در زمینه سرورhp را برطرف کنید. 

ما در آی تی باز با تیمی از مشاوران تخصص در انتظار شما هستیم. با ما تماس بگیرید و هم اکنون آینده را تجربه کنید.

No votes yet.
Please wait...

منو اصلی

question