FRAME

سرور HPE Synergy

سرور HP Synergy مبتنی بر زیرساخت های هوشمند HPE ساخته شده است که در درون خود از لینک های مدیریتی و توسعه پذیر، بهره گرفته است. سرور HP Synergy  مبتنی بر زیرساخت هایی از مجموعه منابع محاسباتی، ارتباطی، ذخیره سازی، خنک سازی و منابع تغذیه، ایجاد شده است.

سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

سرور سینرژی می تواند منابع را بر اساس نیازهای مطرح شده با هم ترکیب کرده و آن ها را توسعه دهد.سرور اچ پی سینرژی برای برطرف کردن نیازهای امروز و آینده شبکه طراحی شده است تا مسیر بهبود محاسبات و پهنای باند ادامه پیدا کند.  رابط مدیریتی ویژه این فریم (Composer)، این امکان را به کارشناسان می دهد تا بتوانند سرور خود را بلافاصله پیکربندی نمایند.

سرور HP Synergy در یک نگاه

آیا می دانستید تا کمتر از پنج سال دیگر بسیاری از کسب وکار ها از فناوری های پردازش ابری در مدیریت تجارت و کسب و کارشان استفاده میکنند. این فریم سرور با قابلیت پشتیبانی از تیغه های بلید امکان رایانش ابری قدرتمند را به شما می دهید. امکان استفاده از نرم افزار و ای پی آی ها برای مدیریت سخت افزار این قابلیت را به ما می دهد که بتوانیم با هر ساختاری و با هر نیازی، سرور خودمان را پیکربندی کنیم.

پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر این ویدئو را مشاهده نمایید

COMPUTE Module

ماژول محاسبه‌ای سرور HP Synergy

​​وجود ماژول های محاسباتی با پشتیبانی تا 4 پردازنده اینتل و تا 6 ترابایت رم و تا 4 هارد SSF​

سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی، COMPUTE ماژول سرور Synergy

ماژول محاسباتی یک سرور مبتنی بر زیرساخت است که می تواند سبب کاهش پیچیدگی های عملیاتی برای جریان های کار قدیمی شده و در نتیجه سرعت ارائه را برای نسل جدیدی از خدمات و نرم افزارها، افزایش دهد. به عنوان یک پلتفرم قابل توسعه، این ماژول می تواند با مجموعه گسترده ای از نرم افزارهای عملیاتی مانند Virtualization، Hybrid Cloud و DevOps به راحتی سازگار شده و از آن ها پشتیبانی کند. Synergy Compute Module می تواند دو یا چهار سوکت پردازنده را پشتیبانی کند که این کار سبب افزایش قدرت عملکرد، مقیاس پذیری، بهینه سازی فضای مورد نیاز، سادگی ذخیره سازی و انعطاف پذیری پیکربندی برای توانمندی در اجرای انواع جریان های کاری مانند پردازش، زیرساخت های IT، زیرساخت وب، همکاری تیمی و محاسبات با پردازش عملکرد بالا، می شود.

سرور سینرژی زیرساختی ترکیب پذیر

سریعتر شدن و بدون توقف شدن پردازش اطلاعات، در کنار مدیریت هوشمندانه و قدرت مدیریت کامل سخت افزار بسته به نیاز مهمترین خواسته کسب و کارهای امروزی است. در سرور HP Synergy این رویا به واقعیت پیوسته است و اکنون با قدرت فناوری آینده در اختیار ماست. 

پیشنهاد میکنیم این ویدئو را مشاهده نمایید

STORAGE Module

ماژول ذخیره سازی در سرور اچ پی سینرژی

در اینجا ما امکان بهره گیری از محفظه هایی با گنجایش 40 درایو SFF و رابط های 12G SAS را داریم. با ترکیب پنج محفظه در این فریم امکان دسترسی به ظرفیت 200 درایو SFF را  در اختیار خواهیم داشت.

سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

ماژول ذخیره سازی سرور سینرژی برای زیرساخت هایی با قابلیت ترکیب یک مجموعه انعطاف پذیر از منابع را ارائه می کند. این راهکار ساده هوشمندانه ،دسترس پذیر و ایمن شده برای افزایش ظرفیت ماژول های محاسباتی ارائه شده است.  با اضافه کردن I/O adapter دوم، و ماژول SAS Connection امکان ایجاد مسیرهایی با قابلیت افزونگی برای درایوهای SAS در داخل Storage Module به وجود می آورد که سبب افزایش دسترسی درایوها می گردد.
با استفاده از نرم افزار StoreVirtual VSA که یک نرم افزار ذخیره سازی مجازی است که می تواند تمام عملکردهای آرایه ای را برای زیرساخت هایی نظیر VMware یا Microsoft Hyper-V ایجاد کند.

سرور اچ پی سینرژی در سه دقیقه

تلفیق زیرساخت های مدرن و سنتی می تواند به ما هم امکان امنیت و حریم خصوصی ویژه کسب و کار مان را بدهد و هم سرعت و بهره وری آن را بیشتر کند. اکنون با آمدن سرور های اچ پی سینرژی این امکان به وجود آمده است که هر دو محیط را به صورت همزمان و کاملا انعطاف پذیر داشته باشیم. اکنون اچ پی سینرژی با استفاده از ای پی آی های نرم افزاری امکان #مدیریت پویای منابع نرم افزار ی، ذخیره سازی و ارتباطی را به شکلی کاملا انعطاف پذیر در اختیار ما قرار داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم این ویدئو را مشاهده نمایید.

Synergy Management Module

ماژول های مدیریتی

شامل دو ماژول HP Composer و ماژول Image Streamer
این ماژول ها با بهره مندی از نرم افزار OneView می تواند تمام فرایندهای محاسباتی، ذخیره سازی و ارتباطی را به صورت انعطاف پذیر مدیریت کند.

سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

این ماژول ها زیرساخت مدیریتی ویژه ای را برای استفاده از منابع محاسباتی و ذخیرسازی و ارتباطاتی خود ارائه کرده است. قابلیتInfrastructure as code  امکان اعمال فرامین مدیریتی و یکپارچه سازی را در قالب کدهای نرم افزاری در اختیار ما قرار می دهد. اکنون ما می توانیم از توانمندی های ویژه نرم افزاری نظیر Auto-discovers، Self-assimilates و Template-driven برای استفاده بهتر از منابع استفاده کنیم. HPE Composer می تواند مجموعه ای از API ها را برای مدیریت، مانتیور و یا به روز رسانی یکپارچه منابع استفاده کند. 

HP SYNERGY FRAME 12000

سرور HP Synergy

  • پشتیبانی از 6 محفظه ماژول های ارتباطی 
  • پشتیبانی از 10 ماژول فن
  • پشتیبانی از 6 منبع تغذیه (Power 2650W) 
سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

زیر ساخت ترکیب پذیر با سرور اچ پی سینرژی

زیرساخت های ترکیب پذیر با سرور HP Synergy دنیایی از فناوری های هوشمندانه است که برای تغییر نگرش ما به استفاده از منابع ارائه شده است. در اینجا منابع به شکل هوشمندانه و مدیریت شده به درخواست ها ارائه می شوند. فناوری سینرژی سخت افزارها را مثل نرم افزارها در اختیارمان قرار می دهد. 

پیشنهاد میکنیم ویدئو را مشاهده نمایید

 

Synergy Virtual Connect Module

ماژول شبکه سرور HP Synergy

پشتیبانی ماژول VC با 8 پورت مجزا بصورت همزمان از پروتکل هایی نظیر
 FC – 8/16/32Gb/s ، Ethernet – 40/100Gb/s ، FCoE ، iSCSI

HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

ماژول Virtual Connect یک فناوری ست که امکان پیکربندی و سفارشی کردن نحوه مجازی سازی  و نقشه اتصال شبکه هر یک از تیغه ‌ها به زیرساخت های شبکه SAN و LAN  را فراهم می کند. این ماژول امکان دستیابی به حداکثر عملکرد بر اساس سناریوهای کاری شبکه را در اختیارمان خواهد گذاشت، که شامل سرعت Uplink تا Gb/s100 به ازای هر پورت و امکان پوشش Fiber Channel می شود. هر Downlink می تواند به عنوان شبکه Ethernet یا FCoE پیکربندی گردد. معماری Master/Satellite به کار رفته در این ماژول که باعث یکپارچه شدن ارتباطات دیتاسنتر  می شود و منجر به کاهش تجهیزات سخت افزاری و افزایش پهنای باند شبکه در میان چندین فریم Synergy می گردد.

Synergy SAS Connection Module

ماژول ارتباطی SAS

ماژولی هوشمند جهت بر قراری ارتباط میان ماژول ذخیره ساز و ماژول های محاسباتی با ظرفیتی معادل 12 گیگابیت در ثانیه

HPE Synergy 12Gb SAS Connection Module سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

ماژول SAS Connection یک زیرساخت ارتباطی بین منابع ذخیره سازی و محاسباتی می باشد که توسط یک رابط کاربری بصورت یکپارچه مدیریت می شود. این ماژول در ادغام با ماژولSynergy Storage  می تواند به صورت DAS به چندین Compute module در یک فریم، متصل شود. این ماژول یک زیرساخت از مجموعه منابع فیزیکی و مجازی محاسبات، ذخیره و ارتباطی است که به وسیله یک رابط کاربری مدیریتی هدایت شده و این امکان را به کارشناسان می دهد تا بتوانند سرور خود را پیکربندی نمایند. در هر فریم Synergy می توان یک عدد Connection Module را به عنوان ماژول افزونه به کار برد.

Synergy Power Module

منبع تغذیه سرور سینرژی

سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

پاورهای ویژه مدل HPE Performance این قابلیت را به ما می دهد که بین شش مدل پاور از پلاتنیوم با کارایی 94 درصد تا تیتانیوم پلاس با کارایی 96 درصد بر حسب نیاز مورد مناسب را انتخاب کنیم.  این راهکارها بهترین کارآمدی انرژی را در اختیارمان می گذارند و مصرف انرژی و هزینه های آن را به شدت کاهش می دهد. پاورهای HPE انعطاف پذیری نامحدودی را برای انجام انواع عملیاتها در اختیارمان قرار می دهد. این پاورها به صورت Hot plug عمل می کنند و سریع و بدون نیاز به ابزار قابل نصب و یا تعویض هستند. توپولوژی و پیکربندی انرژی به راحتی و با استفاده از پاورهای  سری پلاتنیوم و تیتانیوم  به سرعت قابل تغییر و پیاده سازی هستند.

ماژول استوریج HPE Synergy سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی

مقایسه‌ی HPE SYNERGY و CISCO UCS

دیتاسنتر اچ پی سرور سینرژی ، سرور HP Synergy ، سرور اچ پی سینرژی
٪ 0

زمان کمتر در راه اندازی سرور

٪ 0

زمان کمتر برای نصب سیستم عامل

٪ 0

زمان کمتر برای configuring vSAN

آی تی باز اولین تامین کننده سرور سینرژی در ایران

جهت اخذ مشاوره رایگان فقط کافیست با ما تماس بگیرید

۰۳۱-۳۵۰۳۴

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
لطفا صبر کنید...

منو اصلی

question