سرور hp g10 ، سرور اچ پی gen10 ، فروش سرور hp g10 ، خرید سرور hp g10

سرور hp g10

سرور hp g10 به عنوان آخرین نسل سرورهای شرکت HPE شناخته می‌شود. سرور اچ پی gen 10 از آخرین فناوری‌های بهره گرفته است که از سوی شرکت HPE و سایر شرکت‌های وابسته در زمینه دیتاسنترها ارائه شده است. آی‌تی‌باز به عنوان مرکزی بزرگ در زمینه فروش سرور hp g10، به مشتریان خود هم در ایران و هم در سایر کشورها برای خرید سرور hp g10 به ارائه خدمات و کالا می‌پردازد. اگر شما خرید سرور hp g10 را به عنوان یک راهکار موثر سازمانی برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت جریان کار انتخاب کرده‌اید، این صفحه متعلق به شماست.

سرور hp g10 ، سرور اچ پی gen10 ، فروش سرور hp g10 ، خرید سرور hp g10

سرور اچ پی gen10

سرور اچ پی gen 10 که به عنوان «نسل دهم» نیز شناخته می‌شود، تغییرات گسترده‌ای را در بازار فناوری‌های شبکه‌ای و دیتاسنترها ایجاد کرده است. این سرورهای ترکیبی است از فناوری، خلاقیت، نوآوری و آینده‌گرایی که می‌تواند ساختار شبکه‌ها را به کلی دگرگون کنند. تجربه‌ای بسیار متفاوتی در این نسل از سروهای hp ایجاد شده است. این تفاوت‌ها آینده‌گرایانه و مبتنی بر کاهش هزینه‌ها، افزایش عملکرد، افزایش یکپارچگی و بیشتر شدن امنیت است. نکته‌های مهم در توسعه سرور اچ پی gen10 شامل موارد زیر می‌شود:

 • بیشترین امنیت در میان تمام سرورهای استاندارد صنعتی؛
 • امکان بهره‌گیری از حافظه‌های پایدار برای بهینه‌تر شدن قدرت پردازش؛
 • امکان مدیریت منابع هوشمند در سرور؛
 • استفاده از نسل جدید پردازشگرهای نظیر اینتل، AMD و NVIDIA در پردازنده‌ها و کارت‌های گرافیک این سرورها؛
 • افزایش تراکم حافظه‌های ذخیره‌سازی در سرور که سبب بهینه شدن کارکرد سرور شده است اکنون امکان استفاده از حافظه‌های مکانیکی، SSD، NVMe به صورت همزمان وجود دارد. گرچه پشتیبانی گسترده‌ای از پورت‌ها و حافظه‌ها مبتنی بر حافظه‌های SSD صورت گرفته است.
 • رابط‌های گرافیکی در این نسل از سرورهای hp توسعه بسیار پیدا کرده‌اند و بر اساس رابط‌های گرافیکی، استفاده از API‌ها، خودکارسازی و نیز هوشمندسازی، امکانات بی‌نظیری برای کاربران پدید آمده است.

سرور اچ پی gen10 مشمول مجموعه کامل از نرم‌افزارهای مدیریتی، امنیتی، مجازی‌سازی و توسعه شبکه است.

توسعه سرور اچ پی gen10

توسعه سرورهای نسل دهم اچ پی در اینجا به خاتمه نمی‌رسد. علاوه بر توسعه‌هایی که در بخش‌های سخت‌افزاری این سرورها به انجام رسیده است توسعه سرور اچ پی gen10 در قسمت‌های نرم‌افزاری نیز ادامه پیدا می‌کند و به حد اعلای خود در این سال‌ها رسیده است. اکنون بیشتر ساختارهای این دسته از سرورها این قابلیت را دارند که با فناوری‌ها و پیکربندی‌هایی نظیر فهرست زیر کار کنند:

 • HPE Integrated Lights-Out (HPE iLO)
 • UEFI
 • Intelligent provisioning
 • iLO RESTful API
 • Active Health System (AHS)
 • Smart update
 • HPE iLO mobile application
 • RESTful interface tool
 • Scripting tools
 • HPE OneView standard
 • HPE Systems Insight Manager
 • Immutable silicon toot of trust
 • Support for Commercial National Security Algorithms (CNSA)
 • Trusted Platform Module
 • HPE InfoSight for Servers
 • HPE OneView advanced
 • HPE insight Cluster Management Utility (CMU)

سرور اچ پی gen10 مشمول مجموعه کامل از نرم‌افزارهای مدیریتی، امنیتی، مجازی‌سازی و توسعه شبکه است. گرایش شرکت HPE در قبل از تولید این نسل بیشتر بر روی استفاده از قابلیت‌های سازمانی و فردی‌سازی شبکه بود. اما بعد از عرضه‌این نسل از سرور‌های اچ پی گرایش این شرکت بر اساس فناوری‌های ذخیره‌سازی و پردازش ابری برنامه‌ریزی شده است. پشتیبانی از هوش مصنوعی، مجازی‌سازی، هماهنگی با ارتباطات Wi-Fi، پشتیبانی از رم‌های با ظرفیت بالا و پردازنده‌های پُرهسته (بیشتر از 20 عدد)، امکان ارتباط از راه دور و سازگاری بسیار عالی برای بهره‌مندی از فناوری‌هایی نظیر حافظه‌های SSD و یا پورت‌های M.2 از جمله مواردی بودند که در توسعه سرور اچ gen10 در نظر گرفته شده‌اند. همچنین قابلیت‌های نظیر به‌روزرسانی هوشمند نیز در این سرورها به کار گرفته شده است که سبب می‌شود این سرور‌ها همیشه به روز بوده و بتوانند بهترین کارکرد ممکن را در اختیار کاربران خودشان قرار دهند.

خرید سرور hp g10

کارآمدی

سرور hp g10 کارآمدی شبکه شما را به حداکثر می رساند و سبب افزایش سوددهی و کاهش هزینه های شما خواهد شد. با خرید سرور hp g10 میتوانید به توسعه همه جانبه در شبکه تا بیندیشید.

یکپارچگی

سرور اچ پی gen10 با تمام ساختارهای امنیتی، ذخیره سازی و شبکه ای شما به صورت یکپارچه کار می کند و امکان هر توسعه ای در آینده را با کمترین هزینه برایتان مقدور می سازد.

هوشمند سازی

خرید سرور hp g10 شبکه شما را از حالت سنتی به سمت هوشمند شدن هدایت می کند. و ابزاری بی نظیری را برای هدایت، امنیت و توسعه پیکربندی شبکه در اختیار شما قرار می دهد.

خرید سرور hp g10 به عنوان یک راهکار سازمانی

راهکار سازمانی بر اساس خرید سرور hp g10 گشودن پنجره‌های آینده به امروز است. شرکت HPE تفاوت‌ها و قابلیت‌های بسیار خوبی را در این نسل از سرورهای خود به کار گرفته است. و در تمامی مدل‌های سرورهای خود بهینه‌سازی‌ها و پیشرفت‌های قابل توجهی را ایجاد کرده است. این تفاوت‌ها بیش از آن است که بتوان تمام آن‌ها را در یک مقاله کوتاه و یا چند پست توضیح دهیم. اما در کنار محصولاتی که در آی‌تی‌باز ارائه شده است و همچنین در مجله فناوری این سایت به صورت مفصل تمامی آن‌ها را بحث کرده‌ایم و توضیحات کامل و جامعی را ارائه داده‌ایم.

به صورت کلی خرید سرور hp g10 می‌تواند تفاوت‌های زیر را در کار شما ایجاد کند:

 • اولین تفاوت ایجاد شده در سری سرور hp g10 آن است که نگرش از فضای داخلی به فضای ابری و ارتباطات و پردازش‌های شبکه تحت آن تغییر کرده است. این تفاوت قابلیت‌های بی‌نظیری را برای توسعه در اختیار شما قرار می دهد.
 • سرور hp g10 فقط یک سرور نیست. بلکه یک پلتفرم توسعه‌ای است. سرور‌های که تحت نسل دهم ارائه شده‌اند این قابلیت را دارند که با اکثر فناوریهای موجود شبکه و دیتاسنتر در زمینه‌های امنیت، ذخیره‌سازی، پردازش ذخیره‌سازی و شبکه همکاری گسترده‌ای داشته باشد. این همکاری و هماهنگی به معنای کاهش هزینه‌ها و تسریع فعالیت‌های شبکه‌ای است.
 • سخت‌افزارها تنها هدف توسعه سرور اچ پی gen10 نبوده‌اند. نرم‌افزارها اعم از سیستم عامل، میان‌افزارها، نرم‌افزارهای امنیتی و نرم‌افزارهای مفید دیگر نیز توسعه فراوانی پیدا کرده‌اند. در کنار آن استفاده از هوش مصنوعی، استفاده از API‌ها و نیز بهره‌گیری از فناوری‌های نظیر به‌روزرسانی خودکار همگی سبب شده است که کاربران در این نسل از سرورهای اچ پی gen10 قدرت بسیار خوبی را مدیریت، هماهنگی، توسعه و امنیت در اختیار داشته باشند که در نسل‌های قبلی در دسترس نبود.
 • سرور hp g10 بر اساس مدل توسعه‌ای ساخته شده است که بتواند رم‌های با ظرفیت بالا، حافظه‌های ذخیره‌سازی حجم، پردازنده‌های با تعداد هسته بیشتر (پُرهسته)، کیت‌های ارتباط از راه دور، و ارتباطات Wi-fi را پشتیبانی کند. ترکیب این سخت‌افزارها در کنار هم قدرتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در نسل‌های قبل تصویر آن نیز سخت بود.
 • یکی از نیازهای اساسی در توسعه شبکه بهره‌گیری از فناوری‌های جدید توزیع منابع مانند مجازی‌سازی و کانتینرسازی بوده است. سرور hp g10 از این فناوری‌ها به صورت کامل پشتیبانی می‌کند.

در خاتمه باید گفت که خرید سرور hp g10 می‌تواند به شبکه شما ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار خوبی را ارائه کند. این قابلیت‌ها می‌تواند منجر به توسعه کسب و کار شما و افزایش عملکردهای شما شود و هزینه‌‌های عملیاتی‌تان را به شدت کاهش دهد.

خرید سرور hp

ما در بخش خرید و فروش سرور hp سایت آی‌تی‌باز، آخرین فناوری‌های شرکت HPE را ارائه کرده‌ایم. در بخش سرورهای رکمونت سایت ما می‌توانید آخرین فناوری‌ها و سرورهای ساخت شرکت HPE را مشاهده کنید. در این بخش فهرست بلند و کاملی از سرورهای HP ارائه شده است.

برای مشاهده آخرین سرورهای رکمونت HP اینجا کلیک کنید.

در آی‌تی‌باز ما همکاری خودمان را خرید و فروش سرور hp و یا سایر محصولات با مشتریان شروع می‌کنیم و این همکاری با ارائه اطلاعات جامع، همکاری فنی و ارائه خدمات مهندسی ادامه پیدا می‌کند. در اینجا ما خرید و فروش سرور hp را پایان معامله با مشتریان نمی‌دانیم، بلکه آن را آغاز همکاری بلند مدت بر مبنای همکاری فنی، همراهی مهندسی و دوستی بلند مدت با مشتریان تفسیر می‌کنیم. چه این کار را بر اساس شیوه‌های سنتی انجام داده باشیم و یا آنکه با فروش اینترنتی سرور hp و سایر تجهیزات شبکه آن را انجام داده باشیم.

فروش سرور hp با ترکیب شیوه‌های مدرن فروش آنلاین سرور hp و بهره‌گیری از بهترین تمهیدات خرید و فروش سرور hp و سایر تجهیزات شبکه سبب شده است که نه تنها فروش اینترنتی سرور hp برای مشتریان ساده‌تر شود، بلکه خرید و فروش سرور hp و سایر تجهیزات شبکه وارد مرحله جدید و حرفه‌ای‌تر شود و بازار سنتی از میان رفته و شیوه‌های مدرن عملیاتی و کارآمدتر از گذشته در اختیار مشتریان قرار گیرد.

فروش سرور hp

اگر در سازمان کوچکی کار می‌کنید و قصد توسعه شبکه خودتان را دارید و یا آنکه به فکر راه‌اندازی یک ورک‌استیشن قوی برای فعالیت‌های حرفهای خودتان هستید استفاده از سرورهای تاور hp  یا سرورهای ایستاده hp بهترین گزینه برای شماست.

برای دیدن فهرست کاملی از آخرین سرورهای ایستاده HP اینجا کلیک کنید.

پرسش های متداول

تفاوت اول نگرش از سمت شبکه های ساده به شبکه های با قدرت پردازش ابری و مجازی سازی منابع است. دومین تفاوت استفاده از سخت افزارهایی است که اکنون امکان استفاده از هوش مصنوعی، ارتباطات بیسیم و تبادل اطلاعات با سرعت بالا را میسر می سازند. همچنین امکان بهره گیری از رم های و حافظه های با ظرفیت بالا و نیز پردازنده های با تعداد هسته بیشتر مهیا شده است. درعین حال امکانات بی نظیری در زمینه مادربرد، کارت های شبکه و نیز مدیریت و نرم افزارها در آن اعمال شده است که نسبت به نسل های قبلی بی نظیر است.

نسل های قبلی سرور hp تنها متمرکز بر ساختارهای درون سازمانی هستند. اما سرور های نسل دهم قابلیت های بسیار خوبی در زمینه مجازی سازی، پردازش ابری، هوش مصنوعی، ارتباطات بیسیم و پر سرعت،  API هانرم افزاری و نرم افزارهای مدیریتی و امنیتی را  در اختیار کاربران قرار می دهند.

سرور اچ پی gen10 در ایران توسط سایتی نظیر آی تی باز در تمامی انواع و مدل ها ارائه می شود. سرور اچ پی gen10 در انواع گوناگون، کانفیگ ها و ظرفیت های مختلف و نیز انواع تجهیزات شبکه و دیتاسنتر وابسته در آی تی باز برای مخاطبین ایران زمین ارائه شده است. دراینجا نه تنها سرور اچ پی gen10 و تجهیزات شبکه ارائه شده است بلکه تمام اطلاعات و ابزارهای دیجیتالی و مشاوره های فروش برای تامین آن نیز در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

این سوال بسیار کلی است، ولی سه فاکتور، نیازهای فعلی و آینده، کیفیت کالاهای عرضه شده و در نهایت گارانتی و خدمات پس از فروش می تواند برای بسیاری از مشتریان کافی باشد. در فروشگاه اینترنتی آی تی باز ما با کمک کارشناسان شبکه، سخت افزار و نرم افزار، و تجربه های تخصصی در طراحی، اجرا و نگهداری شبکه و اتصال به شرکت های مادر توانسته ایم فرصت بسیار خوبی را برای خریدی امن، کارآمد و با آگاهی کامل برای مشتریان فراهم سازیم.

تماس با آی تی باز

ما در آی تی باز مجموعه کاملی از سرورهای شرکت HPE را برای مشتریان و کاربران پارسی زبان ارائه کرده ایم.  شما می توانید از میان این مجموعه تمام نیازمندی‌های اصلی شبکه خودتان در زمینه سرورhp را برطرف کنید. 

ما در آی تی باز با تیمی از مشاوران تخصص در انتظار شما هستیم. با ما تماس بگیرید و هم اکنون آینده را تجربه کنید.

No votes yet.
لطفا صبر کنید...

منو اصلی

question