نمایندگی فروش سرور hp ، نمایندگی رسمی سرور hp ، نماینده سرور hp ، نمایندگی سرور hp

نمایندگی رسمی سرور hp

نمایندگی سرور hp به شکل رسمی پرسشی بوده است که برای بسیاری از مشتریان سایت آی‌تی‌باز مطرح شده است. بسیاری از مشتریان ما از شرکت‌هایی نام می‌برند که ادعا کرده‌اند که نمایندگی رسمی سرور hp هستند و یا آنکه به ادعای خودشان نمایندگی فروش سرور hp در ایران را برعهده گرفته‌اند. برخی از شرکت‌ها نیز تنها به محدوده‌ای کمتر بسنده کرده‌اند و خود را نمایند سرور hp در ایران معرفی کرده‌اند.

در این جا اعلام می‌کنیم که شرکت HPE هیچ نمایندگی رسمی سرور hp و یا نماینده سرور hp در ایران ندارد و تمامی شرکت‌ها و حتی سایت آی‌تی‌باز، تامین کننده و وارد کننده محصولات این شرکت هستند.

یکی از مهمترین دلایلی که در ایران نمایندگی سرور hp وجود ندارد، تحریم‌های آمریکا علیه شرکت‌هایی است که با دولت ایران کار می‌کنند. این موضوع درباره اکثر شرکت‌های فناوری دیگر نیز صادق است و بسیاری از این شرکت‌ها در ایران هیچ نماینده و یا نمایندگی رسمی ندارند.

نمایندگی فروش سرور hp

اگر به دنبال نماینده سرور hp در ایران هستید، نمی‌توانید هیچ منبع رسمی آن را بیابید. تمامی شرکت‌ها نیز شرکت‌های مجرب در زمینه شبکه و واردات تجهیزات دیتاسنتر هستند و هر کدام بر حسب تجربه و سطح تجارت خود می‌توانند به شما اطلاعات و یا کالاهایی را ارائه کنند.

به خاطر عدم وجود نمایندگی رسمی سرور hp و یا سایر تجهیزات این شرکت در ایران و همچنین سنتی بودن شیوه‌های عرضه و فروش این کالای تخصصی، سایت آی‌تی‌باز تصمیم به آن گرفت که نسبت به فروش سرورهای hp و یا تجهیزات دیتاسنتر در ایران به صورت تخصصی وارد عمل شود.

در ایران می‌توانید با مراجعه به سایت آی‌تی‌باز به راحتی نسبت به خرید سرور hp اقدام کنید.

نمایندگی فروش سرور hp ، نمایندگی رسمی سرور hp ، نماینده سرور hp ، نمایندگی سرور hp

آیا آی‌تی‌باز نمایندگی سرور hp است؟

همانطور که در بالا نیز گفته شد. شرکت HPE هیچ نمایندگی رسمی سرور hp و یا محصولات مشابه در ایران ندارد و آی‌تی‌باز مرکز تخصصی ارائه و فروش سرور hp در ایران است. این وب سایت به عنوان یک شرکت واسط در امر تامین، فروش و آموزش تجهیزات دیتاسنتر مشغول به فعالیت است. در حال حاضر نیز به خاطر وجود تحریم‌های آمریکا این امکان وجود ندارد که بتوان نمایندگی رسمی سرور hp در ایران تاسیس شود.

نمایندگی رسمی سرور hp در خاور میانه

اکنون شرکت HPE و یا سایر شرکت‌های فناوری نمایندگی‌های خوبی را در بخش‌های از خاورمیانه تاسیس کرده‌اند. این نمایندگی‌ها تمامی کالا و خدمات ارائه شده از این شرکت‌ها را به صورت معادل با آنچه که در کشورهای مادر ارائه می‌شود ارائه می‌کنند.

کشورهای شیخ نشین به خصوص دبی در این میان حضور بسیار پر رنگی دارند. شرکت‌هایی نظیر HPE سعی کرده‌اند انواع کالاها و خدمات خود را از طریق این شیخ نیشین به تمام کشورهای همسایه ارائه کنند.

در کشور ترکیه نیز نمایندگی‌های دیگر این شرکت وجود دارد. که بخشی دیگر از نیازهای داخلی ایران را تامین می‌کند.

با این حال کشورهای اروپایی نیز در سال‌های اخیر با خلا ایجاد شده در بازار ایران سعی کرده‌اند به عنوان نمایندگی فروش سرور hp در ایران عمل کنند و سایر تجهیزات این شرکت و یا شرکت‌های ارائه کننده تجهیزات شبکه را به بازار ایران عرضه کنند.

آیا خرید از آی‌تی‌باز متفاوت از نمایندگی سرور hp است؟

جواب این سوال را نمی‌توان به شکل کاملا دقیق داد. سایت آی‌تی‌باز به عنوان نمایندگی رسمی سرور hp در ایران کار نمی‌کند، اما سعی در آن دارد که نیازهای اطلاعاتی و کالایی مشتریان را با شیوه‌های مدرن برطرف کند. با این حال به خاطر آنکه هیچ پیمان قانونی با شرکت HPE و یا نمایندگی فروش سرور hp این شرکت ندارد، الزاما نمی‌تواند تمامی خدمات ارائه شده از این شرکت را ارائه دهد، گرچه تمامی راهکارهای ارائه شده از سوی شرکت HPE به صورت جامع مورد پشتیبانی این شرکت هستند.

آیا تبلیغات نمایندگی رسمی سرور hp دروغ است؟

صادقانه بگوییم، فعلا و تا زمان بر قرار بودن تحریم‌هایی آمریکا علیه‌ایران، بله. شرکت‌های آمریکایی با مانع جدی تحریم‌های آمریکا بر علیه‌ایران روبرو هستند و در انتقال ارز از ایران به کشور مبدل هم مشکلات عدیده‌ای دارند. به همین خاطر فعلا نمایندگی رسمی سرور hp در ایران نداریم. بله شرکت‌های واسط به عنوان نمایندگی سرور hp در حال کار هستند.

نمایندگی فروش سرور hp ، نمایندگی رسمی سرور hp ، نماینده سرور hp ، نمایندگی سرور hp

مدارک تخصصی از شرکت HPE

بسیاری از شرکت‌ها از جمله سایت آی‌تی‌باز اعلام کرده‌اند که در تیم خود از افرادی با داشتن مدارک تخصصی در زمینه سرور‌های HP را در استخدام خود دارند، آیا این حرف درست است؟ بله، گرچه شرکت HPE هیچ نمایند فروش سرور hp و یا سایر تجهیزات شبکه در ایران ندارد، اما با این حال بسیار از دانشجویان ایرانی با رفتن به کشورهای همسایه و طی دوره‌های تخصصی توانسته‌اند مدارک تخصصی این شرکت و یا سایر شرکت‌ها را دریافت کنند.

حتی در دانشگاه‌های کشور نیز آموزش‌های معادل برای کار با این سرور‌ها ارائه می‌شود و می‌توانید در برخی از آموزشگاه‌ها نیز برخی از دوره‌ها را گذراند.

در کل  ایران از نظر دانش آموختگان در زمینه سرور hp و یا سایر تجهیزات شبکه وضعیت خوبی دارد. حتی بسیاری از فارق‌التحصیلان ایرانی در شرکت‌های معتبری در خاورمیانه و یا اروپایی مشغول به کار هستند.

در زمینه بسیاری از مسائل فنی نیز می‎‌توانید مطالب خوب و دست اولی را در وب سایت‌های ایرانی بیابید.

اگر قصد خرید سرور hp اصل دارید

با این که در ایران نمایندگی سرور hp وجود ندارد، اما سایت‌های معتبری مانندی آی‌تی‌باز سعی کرده‌اند که تا حد زیادی این خلا را رفع کنند. در سایت آی‌تی‌باز علاوه بر ارائه سرور‌های HP در ایران تمامی تجهیزات شبکه و دیتاسنتر نیز ارائه شده است. و مشتریان نه تنها می‌توانند کالاهای خود را تهیه کنند، بلکه می‌توانند اطلاعات کافی را با استفاده از ابزارها ارائه شده در این سایت دریافت کنند.

پرسش های متداول

به خاطر وجود تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه دولت ایران، شرکت HPE هیچ نمایندگی رسمی سرور hp و یا سایر تجهیزات شبکه و دیتاسنتر در کشور ایران ندارد. و تمامی شرکت‌های موجود الزاما شرکت‌های وارد کننده هستند.

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، هیچ شرکتی به عنوان نمایندگی رسمی سرور hp در ایران کار نمی‌کنند و شرکت‌ها نیز الزاما واردکننده هستند. تفاوت عمده بین سایت آی‌تی‌باز با سایر سایت‌ها و شرکت‌های دیگر در آن است که‌این شرکت به شیوه بسیار مدرن و غیرقابل مقایسه با شرکت‌ها و سایت‌های دیگر اقدام به ارائه کالاها و خدمات خود کرده است.

بله، بسیار از شرکت‌های ارائه کننده تجهیزات شبکه و دیتاسنتر گرچه در ایران نمایندگی رسمی ندارند، اما توسط نمایندگی‌های خود در خاورمیانه به دانشجویان و متخصصین مدارک معتبر و قابل استنادی را ارائه می‌کنند.

از آنجا که شرکت HPE در یران نمایندگی سرور hp رسمی ندارد، برخی از شرکت‌ها به امید پر کردن این خلا وارد این بازار شدند. در این میان سایت آی‌تی‌باز با ارائه کردن خدمات ممتاز نسبت به تمامی شرکتها و نیز ارائه ابزارهای قوی در زمینه خرید، مقایسه و دریافت اطلاعات، برتری قابل ملاحظه‌ای را نسبت به دیگر شرکت‌ها و سایت‌ها ایجاد کرده است.

تماس با آی تی باز

ما در آی تی باز مجموعه کاملی از سرورهای شرکت HPE را برای مشتریان و کاربران پارسی زبان ارائه کرده ایم.  شما می توانید از میان این مجموعه تمام نیازمندی‌های اصلی شبکه خودتان در زمینه سرورhp را برطرف کنید. 

ما در آی تی باز با تیمی از مشاوران تخصص در انتظار شما هستیم. با ما تماس بگیرید و هم اکنون آینده را تجربه کنید.

No votes yet.
Please wait...

منو اصلی

question