شرکت بین المللی نوین تراشه ویرا پارسیان (سهامی خاص) در سال 1395 توسط گروهی از مهندسین و متخصصین، با سابقه و تجربه ای طولانی در عرصه انفورماتیک، به عنوان یک شرکت ارائه کننده راه حل های نوین دیتاسنتر، با هدف طراحی و پیاده سازی انواع مراکز داده ، مجازی سازی پیشرفته ، تامین و راه اندازی تجهیرات دیتاسنتر ، سرور ، استوریج ، سوییچ های ذخیره سازی ، شبکه های کامپیوتری و سیستم های ارتباطی، اعم از شبکه های محلی (LAN)، شهری (MAN)، گسترده (WAN)، اینترنت، و شبکه های ویژه با استفاده از انواع پروتکل ها و با بهره گیری از فناوری های جدید تاسیس گردید .

چشم انداز و آرمان:

شرکت بین المللی نوین تراشه ویرا پارسیان عضو رسمی شورای عالی انفورماتیک با توجه به مطالعه و تحقیق و کسب دانش و فناوری روز و رسیدن به نقطه اقدام و عمل در پیشبرد و تحقق اهداف کشوری برآنست تا گامی در مسیر گسترش خدمات انفورماتیکی خود بردارد.

این شرکت به عنوان یک سازمانی یاد گیرنده، به صورت پویا و همسو با تحولات فناوری درحوزه ارتباطات و اطلاعات درجهان و شناخت نیازهای کشور عزیزمان ایران در این زمینه گسترده و با پایبندی به منش و حرفه ای و اخلاق کاری است.

بیانیه مأموریت:

هدف راهبردی شرکت بین المللی نوین تراشه ویرا پارسیان عبارتست از: استفاده از آخرین روش ها، رویه ها و فناوری های روز دنیا در پروژه های فناوری اطلاعات میهن عزیز مان به طور کارا، استاندارد و امن بودن آنها. مدیران و کارشناسان شرکت بر این باور هستند که در دنیای پیچیده و فنی امروز، تنها آن کسانی موفق تر هستند که بتوانند همگام با تغییرات سریع فناوری (که درعالم انفورماتیک بسیار سریع تر از سایر عرصه ها نیز می باشد) خود را تطبیق داده و قادر باشند کار عملی و فنی بهتری را ارائه نمایند. بکارگیری خلاقیت در مدیریت و استفاده از دانش روز برای ایجاد شبکه ها درالویت قرار دارد.

خط مشی

با توجه به هدف مذکور، شرکت بین المللی نوین تراشه ویرا پارسیان سرفصل های ذیل را به عنوان خط مشی خود برگزیده است:

  • استفاده از نیروهای متخصص و کار آمد
  • بهره گیری از آخرین دانش فنی و استانداردهای بین المللی در زمینه فعالیت مورد نظر و انتقال آنها به داخل کشور
  • استفاده از ابزار کار و تجهیزات پیشرفته و مدرن
  • بکارگیری بهترین و جدیدترین محصولات موجود دنیا در پروژه های شرکت
  • حفظ فضای یک سازمان یاد گیرنده در سطح شرکت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان و همکاران و تربیت و رشد نیروهای جوان و مستعد
  • جلب رضایت مشتریاناز طریق شناسایی صحیح نیازها و تامین انتظارات مشتریان، از جمله؛ ارائه محصولات معتبر و خدمات با کیفیت برتر، تحویل به موقع، قیمت مناسب، اطلاع رسانی و ارائه راهنمایی های مورد نیاز و خدمات پس از فروش و …
  • ارتقاء دانش و انگیزه کارکنانکه بعنوان سرمایه های اصلی شرکت محسوب شده و مدیریت شرکت با برآورده کردن نیازهای آموزشی آنها و ایجاد سیستم های انگیزشی، در جهت برآورده نمودن اهداف طرح ریزی شده متعهد می گردد .
  • بهبود مستمربمنظور افزایش اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت و بالا بردن بهره وری .

 

عضویت در سازمانها و نهادها:

  •  سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
  •  دارای گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

منو اصلی

question